ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 19:14

Фракція Володимир-Волинської міської “Батьківщини” прозвітувала за рік роботи в раді. Один з депутатів складає повноваження

20:34 | 25.12.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 14 коментарів
2+

23-го грудня в приміщенні Володимир-Волинського міськвиконкому прозвітували депутати фракції “Батьківщина”: Ігор Шевчук, Олег Свідерський, Леонтій Дмитрук, Олег Ковальчук, Сергій Гранат.

Олег Свідерський перед початком звіту наголосив, що постійно підтримують зв’язок з виборцями, а нещодавно особистий прийом громадян провів за допомогою онлайн серфісів мережі Фейсбук.

За звітний період було проведено 13-ть сесій міської ради, на яких прийнято 247 рішень. Із 13-ти сесій, 11-ть фракція “Батьківщина” відвідала в повному складі. Подані 5-ть депутатських запитів, а також численна кількість депутатських звернень. Два запити стосувались встановлення теплових лічильників і як підсумував Свідерський, проблемне питання не зрушилось з місця.

Також, в ході індивідуального звіту кожного депутата фракції, Олег Ковальчук повідомив, що складає повноваження. Депутат зазначив, що від самого початку планував пропрацювати лише один рік.

Деталі в сюжеті:

На завершення зустрічі, Олег Свідерський розповів про “Арт-канікули”, котрі проводять літом для дітей. Також показали фотозвіт за 2016-й рік із таких заходів.

14 коментарі
 1. Що зробила ця партія корисного в раді? Нічорта! Крім плясок під дудку мера більше нічого немає.

  13+

 2. звіт у міській раді???????? а де громадяни?????? самі собі звітували????????

  16+

  • оголошення у газеті бачив, але сам не зміг прийти! думаю вхід вільний і впускали всіх бажаючих!

   8+

  • Володимир // 28.12.2016 at 14:57 // Відповіcти

   Під час звіту депутати якраз і розказали про свої досягнення.

   6+

 3. А що КУМ розуміє під словами “зробила корисного”? Розшифруйте, можливо й зайдуться відповіді. Якщо ж Вам особисто потрібна якась допомога – викладайте номер картки – кинуть :D

  4+

 4. Жителька // 26.12.2016 at 10:43 // Відповіcти

  кум, ти з дуба гепнувся чи як? а депутати цієї політсили всі грамотні, ввічливі, поважні люди… вони собі такого нахабства не дозволять, як ти… перевірені часом особи

  5+

 5. Не фракція, а цирк на дроті. Замість сивого Алєжки- фраїра посадять напевно його зятя Андрійка Гудиму .Той то вже буде по повній любити старого.Все продумано до дрібниць!

  8+

  • Всі погані, всі недобрі! А от “вуйко” з граматикою, котра кульгає на різні боки, строчить коментарі! Порядок навів би одним днем()() Циркач-писака)

   13+

  • Володимир // 28.12.2016 at 14:59 // Відповіcти

   вуйко ви думаєте ваша фракція чимось краща?

   5+

   • Свобода завжди була кращою за” батьківщину”.Знала би Юлька всю правду про вас то зі злості косу би відрізала і спалила))))))))))))))))))))))

    4+

  • Володимир // 28.12.2016 at 15:02 // Відповіcти

   Слабо це відкрито написати? Не прикриваючись “вуйком”? Впевнений шо да!

   7+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"