<

Феєричний виступ юних борців із Володимира-Волинського

16:23 | 1.04.2015 / Володимир / /
7

29 березня в Ковелі проводився відкритий чемпіонат Волинської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1998-2000 років народження.

Володимир-Волинський на  змаганнях представляли вихованці міської ДЮСШ «Спартак». Хочеться відзначити, що виступ наших спортсменів був не просто вдалим, а феєричним. Завдяки старанням тренерів: Леоніда Каркушевського, Миколи Рурича та спортивній майстерності володимирські спортсмени змогли вибороти 12 медалей, з яких 5 – «золотих», 4 – «срібних» та 3 – «бронзових», – пише сайт міста Володимира-Волинського.

Треті місця у своїх вагових категоріях посіли Едуард Войтович (50 кг.), Сергій Келлер (63 кг.) та Яна Сорока (52 кг.). За крок до чемпіонства зупинились Максим Туровчук (63 кг.), Сергій Шульга (69 кг.), Надія Мартинюк (56 кг.) та Анна Паламарук (65 кг.). А тріумфаторами змагань стали Роман Чижевський (50 кг.), Гліб Завальний (42 кг.), Володимир Сержантов (46 кг.), Дарина Туровчук (70 кг.) та Світлана Кирильчук ( 38 кг.).

Найцікавішою виявилась фінальна сутичка між нашою Світланою Кирильчук та представницею Ковеля Анастасією Падошик. І не  дивно, адже Анастасія – кандидат у майстри спорту України, срібний призер чемпіонату України. У напруженій боротьбі юна володимирчанка довела свою перевагу над суперницею і перемогла. Бажаємо нашим борцям подальших успіхів.