<

Два тижні коми і 10-хвилинна зупинка серця – мати благає про допомогу на порятунок хлопчика з громади Володимира

16:47 | 21.09.2021 / Володимир / , , /
Перегляди
620
/ Коментарі відсутні

6-річний Роман Роїк з Володимира переніс пересадку печінки та потребує реабілітації в Китаї. Мати хлопчика просить про допомогу.

Роман потребує операції із закриття черевної стінки. Йому потрібно пройти хоча б чотири курси реабілітації, загальна вартість яких становить 60 тисяч доларів, повідомляє Gazeta.ua.

“Життя Ромчика – це щоденна боротьба. У 3 місяці він переніс складну операцію Касая, а в 11 місяців – пересадку печінки за кордоном. Після операції було два тижні коми і 10-хвилинна зупинка серця. Лікарі сказали, що Ромчик не житиме. Ми повернулися в Україну. Через рік в дитини трапився крововилив, температура була до 40 градусів. Знову операція і боротьба за життя. Синочок почав самостійно дихати, їсти мелену їжу”, – розповідає мати хлопця.

У серпні 2020-го року в Польщі Роману зробили ще одну операцію. Розширювали вену, яка звузилася після пересадки печінки і загрожувала життю.

“Після цього ми їздили на реабілітацію в Китай. Ромчик краще тримає спину і голову, вимовляє звуки. Я бачила діток, які мають гарні результати. Китайські лікарі готові продовжувати лікування. Це та соломинка, за яку я чіпляюсь, аби допомогти своїй дитині. Без цієї реабілітації польські медики не зможуть зробити операцію із закриття черевної стінки – зашиття м’язів живота. Ромчику потрібно ще хоча би 4 курси китайської реабілітації. Вартість одного становить 15 тисяч доларів”, – каже пані Ольга.

Реквізити для допомоги:
карта Приватбанку: 5168 7573 9487 3857 (Роїк Ольга Юріївна).

Нагадаємо, попри невтішний діагноз китайських лікарів, 4-річний володимирчанин Ромчик Роїк продовжує боротися за життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Жовтня, П’ятниця