<

Другий тур Чемпіонату області серед жінок відбувся у Володимирі-Волинському

18:46 | 12.03.2015 / Володимир /
2

У Володимир-Волинському, місцевий «Ладомир» приймав «Освіту-Волинянку» з Маневич.

Якщо у господарів майданчику на той момент був лише один бал в турнірній скарбничці, то гості мали повноцінних три очки за перемогу, отже видавалося, що гра буде рівною та інтригуючою. Проте не так сталося, як гадалося: хоча на початку матчу обидві команди обмінялися голами, але після цього забивали лише «ладомирчанки». Гарна підготовка та «домашні стіни» допомогли отримати перемогу з рахунком 6:1 на користь футзалісток з Володимира. Хет-трик оформили Євгенія Черкашина та Тетяна Бубняк, – пише група у соцмережі Футзальна команда “Ладомир”

Луцьке дербі давніх принципових суперників викликало підвищену увагу до матчу «Легіон» – «СНУ». «Смугасті» досить швидко зусиллями Юлії Сардачук та Людмили Карпук вийшли вперед, але тренер «студенток» замінив голкіпера, і з виходом на останній рубіж оборони Діани Городюк, футзалістки СНУ заграли впевненіше і на перерву команди пішли з нічийним рахунком 2:2. В другому таймі напруга матчу лише зростала, на майданчику точилася безкомпромісна боротьба на кожному клаптику паркету, проте футбольна фортуна була приязнішою до «легіонерок» і перемогу з рахунком 5:3 відсвяткували футзалістки у смугастій формі. Слід відзначити чудову гру воротарів обох команд, адже і Діана Городюк з СНУ, і Вікторія Смаль з «Легіону» продемонстрували майстерність дуже високого рівня!

«Ладомир» – «Освіта-Волинянка» 6:1
Голи: Бубняк, 2, 24, 36, Черкашина, 10, 18, 22 – Гірин, 2

«Легіон» – «СНУ» 5:3
Голи: Сардачук, 4, 23, Карпук, 6, 38, Назарчук, 38 – Шулипа, 9, Окач, 12, Ворончук, 38
Попередження: Городюк (СНУ)