<

До Володимира завітав почесний громадянин міста

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:13 | 1.10.2021 / Володимир / /
Перегляди
967
/ Коментарі відсутні

29-го вересня до міської ради Володимира завітав почесний громадянин міста Віталій Радецький. Колишній міністр оборони України свого часу очолював 51-шу гвардійську мотострілецьку дивізію, що дислокувалась у Володимирі. У липні 2007 року Віталію Григоровичу було присвоєне звання почесного громадянина нашого міста.

І хоча він не живе на Волині уже більше тридцяти років, але залюбки навідується сюди майже щороку, – йдеться на сайті Володимира.

Віталій Радецький народився на Черкащині, а у Володимирі мешкав з 1984 по 1987 рік, де служив командиром дивізії. Про ті часи завжди згадує з теплотою, адже Волинь вважає своєю другою маленькою Батьківщиною.

Саме тут почався його кар’єрний злет – отримав звання генерала та був направлений на навчання в академію Генерального штабу, а у 1993 році був призначений Міністром оборони України. На заслуженому відпочинку Віталій Радецький з 2010 року, відтоді мешкає в Одесі. Окрім військової служби, захоплюється історією і навіть отримав звання кандидата історичних наук.

«Майже щороку навідуюсь до свого улюбленого Володимира-Волинського. Лише минулого року не вдалось приїхати через пандемію коронавірусу. Від цієї хвороби пішла з життя моя дружина, а я декілька місяців провів у військовому шпиталі, борючись із наслідками ковіду. Тому і не зміг бути присутнім на цьогорічному святкуванні Дня міста», – розповів Віталій Радецький.

Керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк вручила почесному громадянину міста від імені міського голови Ігоря Пальонки подяку, яка чекала на Віталія Григоровича ще від Дня міста і запросила обов’язково відвідати наше місто і наступного року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Жовтня, П’ятниця
6 Жовтня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі