Для виявлення хворих чи носіїв COVID-19 у Володимирі-Волинському проводитимуть тестування на антитіла

13:23 | 6.06.2020 / Рубрика: Володимир-Волинський / Позначка: , / 1 коментар

Починаючи з 5-го червня КП «Володимир-Волинське ТМО» розпочало тестування на імуноглобуліни двох типів: M і G з метою виявлення хворих та носіїв COVID-19 за допомогою імуноферментного аналізу. Реактиви для визначення антитіл G i M було закуплено за благодійні кошти.

Відтак за дві дні, згідноз результатами даного тестування з 46 відібраних зразків виявили 8 позитивних імуноглобулінів G та 3 позитивних імуноглобулінів М, – повідомляють на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Повідомляють, що згідно з останніми даними, у більшості пацієнтів хворих на COVID-19, швидкість сероконверсії та рівні lgG i lgM швидко зростає протягом перших двох-трьох тижнів від початку захворювання. Дослідження проводяться на іммуно-ферментному аналізаторі Immunochem-2100 виробництва High Technology Inc. США.
Даний метод діагностики дозволяє віддиференціювати пацієнтів, що знаходяться у ТМО на стаціонарному лікуванні з підозрою на COVID-19, адже результатів ПЛР тестування очікують до двох тижнів.

Що являє собою імуно-ферментний аналіз

Імуно-ферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Використання ІФА-тестів для виявлення антитіл COVID-19 врегульоване наказом МОЗ від 20.05.2020 № 1227 «Про затвердження змін до Стандартів медичної допомоги „Коронавірусна хвороба“» (COVID-19).

Кому проводитимуть ІФА-тестування

ІФА-тестування може проводитися пацієнтам із симптомами COVID-19, пацієнтам з пневмонією, контактним особам, особам, що потребують планової госпіталізації чи операції, медичним працівникам, які працюють з хворим на COVID-19, працівникам лабораторій, які обробляють зразки на COVID-19, працівникам патологоанатомічних, судово-медичних бюро, відділень, які приймають участь у розтині тіла, в тому числі взятті зразків секційного матеріалу та іншим медичним та фармацевтичним працівникам.

Якщо ІФА-тестування виявить у людини антитіла до імуноглобулінів M, вона повинна буде здати зразок для ПЛР діагностики. Оскільки медики мають проходити діагностику кожні 14 днів, ІФА-тестування допоможе знизити навантаження на лабораторії, де здійснюють ПЛР-дослідження.

Крім того, імуно-ферментний аналіз використовуватимуть для тих пацієнтів, які мають симптоми COVID-19, але результати їхніх ПЛР-тестів дали негативний результат. Таким чином можна буде визначити наявність та рівень антитіл в організмі.

Відмінність ІФА-тестів від ПЛР та експрес-тестів

Для ІФА-тестування необхідні лабораторні умови та спеціальне обладнання. При цьому аналізують сироватку крові, а не саму кров, як у випадку з експрес-тестами, і не матеріали мазків, як у випадку ПЛР.

ІФА-тест виявляє імунну реакцію на вірус — рівень антитіл. Експрес-тести також виявляють антитіла в організмі як відповідь на антиген, проте мають низьку чутливість та специфічність порівняно з ІФА-тестами.

ПЛР-дослідження виявляє вірус, тобто його генетичний матеріал.
Таким чином, позитивний результат ІФА-тесту буде додатковою підставою для ПЛР-дослідження.

Проте у медзакладі наголошують, що ПЛР-тестування залишається єдиним видом дослідження, який дає підстави для встановлення діагнозу «COVID-19»

Вайбер
1 коментар
  1. На антитіла в загальному, чи на Тараса Тополю зокрема?
    Якось вони мені не дуже, то я тест пройду чи як?

Додати коментар


Погляд

Сапожнікову з командою час іти на заслужений відпочинок
Найбільша проблема влади Нововолинська – кулуарність, непублічність та непрозорість. Нині треба давати дорогу молодим, перспективним управлінцям, а Віктору ...

Новини

9 Липня, Четвер
16:17
Нових випадків коронавірусу за добу у Володимирі-Волинському не виявили
15:53
В Україні у тестовому режимі запускають електронні лікарняні
14:43
«Жму руку, обнімаю»: нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка 3
14:16
Вичерпували пляшкою та вимітали воду з калюж: військова частина у Луцьку готувалась до приїзду Зеленського
14:06
Двох українців, яких підозрюють у крадіжках на будівництві, заарештували у Польщі
13:39
У Володимирі-Волинському знову виявили рекламу наркотиків
13:07
Молодий українець безслідно зник у Польщі 1
12:32
[ОНОВЛЕНО] Зеленський прибув на Волинь та ознайомився з ремонтом доріг і будівництвом садочка 2
12:12
У Нововолинську та Іваничівському районі зафіксували п’ять нових випадків COVID-19
11:40
У Луцькому районі чоловіка вбило струмом
11:05
Проводити температурний скринінг та носити маски: на Світязі дозволили працювати базам відпочинку 1
10:37
Приїзд Зеленського на Волинь: відома програма
10:18
На Волині підтвердили 2 875 випадків COVID-19: 50 – за добу
09:41
9-го липня в Україні повідомили про 51 224 випадки COVID-19
09:21
На озері в Нововолинську рятувальники провели рейд 1
08:39
Ні автівки, ні грошей: мешканця Ковельського району ошукали шахраї
07:15
На Волині може з’явитися завод із виробництва цементу із породи шахтних териконів 4
06:29
На Любомльщині чоловік намагався дати хабар патрульним
05:19
«Організація піддалася впливу Китаю та не змогла ефективно відповісти на коронавірусну кризу» – Трамп про вихід США з ВООЗ
03:41
На Львівщини затримали священнослужителя за торгівлю зброєю 1
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі