<

Делегація з Нововолинська та Володимира переймала досвіду у луцьких муніципалів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:16 | 13.11.2020 / Володимир, Нововолинськ / /
Перегляди
10
/ коментарів 7

Досвід наведення порядку з благоустрою у дворах багатоквартирних будинків, дотримання правил паркування, ліквідації стихійних ринків в обласному центрі та багато іншого вивчали команди з Нововолинська та Володимира-Волинського.

Помічники нардепа Ігоря Гузя – Андрій Бокоч, Віктор Хиць, а також новообраний міський голова Нововолинська Борис Карпус, депутат міськради Володимир Шаповал, селищний голова Благодатного Олександр Топорівський, керівник муніципальної варти у Володимирі Андрій Книш та потенційний кандидат на керівника муніципальної поліції у Нововолинську Сергій Смолярук – усі вони зустрілися з головною муніципалкою Луцька Юлією Сиротинською.

Вона розповіла, що, з перших днів роботи на обійманій посаді, структуру муніципальної варти в місті довелося будувати практично «з нуля». Бо до того існувала абсолютно корумпована установа, яка на 70 % складалася із правоохоронців, що звикли до «вирішення питань», маючи підв’язки щодо сурогату, незаконної реалізації алкоголю та багато іншого.

«Я розпочинала у міській раді з 2008 року, була уповноваженою особою з перевірок, що стосувалися захисту прав споживачів. Працювала юристом у департаменті підприємництва, перевіряла усі дозволи на торгівлю. Я зсередини знаю, як писати протоколи, приписи, знаю проблеми у місті, з якими стикаємося. Якщо цього не буде знати ваш керівник – структури не буде», – зауважила Юлія Ярославівна для присутніх.

????????????????????????????????????

Вона запропонувала стажування майбутніх муніципалів: «Однозначно на стажування і на практику має приїхати ваш керівник, який буде «топтати землю» з нашими інспекторами з різних відділів і буде розуміти роботу. Керівник має бути відкритим до своїх підлеглих, які зможуть подзвонити до нього і не боятися запитати пораду. Набравши людей, ви маєте їх навчити, бо їм треба тонко розбиратися в юридичних питаннях».

Сьогодні у штаті налічується 50 осіб. Усі працівники забезпечені необхідним одягом, технікою. Працюють вони у більшості в електронному форматі. Презентували сучасну систему «Безпечне місто», що передбачає максимальне охоплення міста, його транспортних артерій камерами відеонагляду задля порядку і безпеки громадян та попередження правопорушень.

Наразі у Володимирі-Волинському працює муніципальна варта, яку потрібно повністю модернізувати. Натомість у Нововолинську жодної такої структури дотепер не створено. 




коментарів: 7
    • Може не має що, не кормлять його там в Благодатному :) , а от Карпус такий собі нівроку.

    • Марусю, в якому місті ви проживаєте?
      Візміться за Сашика – нагодуйте, приголубте!

  1. Перевіряти дозволи на торгівлю ,писати протоколи, приписи,-задля порядку і безпеки громадян та попередження правопорушень,- мабуть це функції тих самих “правоохоронців, що звикли до «вирішення питань», згідно Закону про поліцію.Муніципальні інспектори це взагалі що за люди? Які у них повноваження і яким законом України це закріплено в законодавчій базі? Прийде той час коли домогосподарки будуть займатись перевіркою дозволів ,писати протоколи, приписи,-задля порядку і безпеки громадян та попереджувати правопорушення.

  2. Пані Юля спочатку порядок на своєму столі зробила б, потім за кабінет взялася, а тоді лише пробувала про шось більше людей “вчити”.
    Сапожнік бєз сапоґ, коротше, класика жанру!

  3. Можливо, наведуть порядок з нелегальними перевізниками таксі в легальних, забезпечать парковками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Березня, П’ятниця
28 Березня, Четвер