ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 24 березня 2017, 22:34

Чутки над БУГом: Зінкевич хоче залучити Семенченка, щоб стати мером Володимира-Волинського

19:13 | 15.06.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 25 коментарів
1+

Семен Семенченко відвідав Володимир-Волинський 14-го червня. Про приїзд нардепа ніде не анонсували, адже це був неофіційний візит.

Із власних джерел стало відомо, що Семен Семенченко приїхав у Володимир-Волинський на запрошення двох депутатів Волинської облради: Костянтина Зінкевича та Олексія Панасюка.

Як розповів інсайдер, в ході кулуарних переговорів депутати облради намагались переконати Семенченка підтримати їх на наступній виборчій кампанії, щоб нарешті отримати довгоочікуване керівництво Володимиром-Волинським.

Результат зустрічі невідомий. 15-го червня Семенченко покинув місто.

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com

Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність.
Західна Волинь заслуговує на значно більше правди!

25 коментарі
  1. Володька // 15.06.2016 at 20:11 // Відповіcти

    Хай ще Папу Римського залуче)))

    10+
  2. ЗАЧЄМ?

    0
  3. Кості Зінкевичу і так не бачити мерської посади як своїх власних вухів, а ще коли підключить того чудачка, то й взагалі-туши свєт, хіба щоб для сміху

    14+
  4. Який Костя? Пєтю в мери, сьомий раз , Пєтю,Пєтю,Пєтю.!!!

    8+
  5. Засмородять місто ще більше той Зінкевич з Панасюком, нехай птахофабрику закриють яку кришують. Скоро бойові дії разом з Семенченком будуть проводити. І семенченко тут яким боком?

    9+
  6. Зінкевич мер, не смішіть ворон, ще Толіка Сороку нехай до себе візьмуть !

    5+
  7. Панасюка і Зінкевича взагалі треба з міста гнати, тільки собі на карман працюють. Семенченко послухав їхній бред сивої кобили послав їх далеко забрався і поїхав.

    6+
  8. якщо вони людей вважають за г..но і дозволяють собі так обзивати їх особисто… то про яке правління містом може іти мова?

    5+
  9. Крахабор вже не знає кого залучати в свою підтримку!!! Бабло накрадене, відмите є, то можна залучити і чорта лисого!!! Гидко на це все дивитись

    8+
  10. невідомий // 16.06.2016 at 09:44 // Відповіcти

    Пишіть дурню пишіть. Люди нахавались брехні просананівської- мо час і з трону злізти прикордонній володимирській мафії??? Чи чекають доки за дупу і за грати? Ще мало відкатали і напхали – вже через пельку лізе назад і ще мало? Як організувати ремонт металобрухту в частині- Петики десь там за спинами були- реваншу чекали. зате брудом облити- ООО то святая святих. Ви тількии но розженіть банду із зеленого дому , банду ЖЕКу і всіляких спецслужб, з медицини і освіти- і місто жити почне. Але не колотіть болота, як не знаєте суті. Чому бидлу при владі можна ВСЕ і брати, і дерти і грабувати? Чому інші люди не можуть бути нормальними? Люди ви не гірші зомбі за рашку!
    !

    6+
    • Їдь в Київ!!!! там порозганяй,баламут……..

      2+
      • Володимирчанин // 17.06.2016 at 00:22 // Відповіcти

        А Ти часом не з прикордонної володимирської мафії? Не нахапався? Хочеш людей залишити взагалі без копійки,люди Польщею на життя заробляють, чи може Ти запропонуеш нові робочі місця, побудуеш завод і фабрику які зможуть випускати конкурентну продукцію. І на служби постав компетентних людей якщо такий розумний. Дай людям роботу а не війну!

        5+
    • спортсмен // 17.06.2016 at 14:56 // Відповіcти

      організувати такіда! а як служити капітан запас герой Зінкевич до Львова в лікарню де батька калеги ще по медінституту атмазуватися!!! А офіцерів з організаторським досвідом в армії дуже не вистачало!

      6+
  11. Зінкевич в мери??!! Того сируна людей??? Краще б психолога собі в партію викликали б, трошкі б підлікув і корону б поправив, і діагноз жуку поставив точний,бо той не памятає,що лікувався та й нпзву хвороби…

    9+
    • сторонній // 17.06.2016 at 23:12 // Відповіcти

      місто у нас взагалі особливе , як тільки хтось хоче поборотись за владу , чи каже правду , чи сперечається з владою міста , то його зразу признають хворим на голову або чуть не злочинцем , згадаймо ситуацію з Юнаком , чи Власюком О., а щоб поставити крапку в цих дебатах, хто є дурний є простий вихід – визначити ай-кю ( рівень інтелекту ) влади міста та всіх депутатів міста та оприлюднити такі результати , а почати треба як годиться з мера . далі з Свідерського і т.д і тоді зразу стане ясно хто насправді не дружить з головою у місті.

      1+
  12. Самонеміч воно ж немічне саме по собі,а вот когось підключити чи підісрати, це вони можуть,це ім по силі…а тоді й на трон..Корону поправте..

    7+
  13. В Кривому розі люди обплювали,мало….,не знають куди себе приткнути,з тарифами краще в раді розберіться,не може спокійно сидіти!!!!

    4+
  14. І на того Зінкевича вже плюють, для міста нічого не зробив депутат за*раний. Зате на гроші смердючої птахофабрики квартиру в Луцьку купив, а Панасюк вже землі під собою не чуе робочим говорить щоб на нього молились як на Бога.

    6+
    • ну, ну , заметушилися , захвилювалися , рознервувалися паяци , маріонетки , клоуни , підлизи влади міста тільки від однієї думки , що папу можуть відсунути від трону ( точніше від бюджетного корита ) і що вони будуть тоді робити , хто ж буде їхні діла прикривати і виручати, о то ж біда буде , а кінець скоро диктатурі лісників близько , папа то в літах і вічно не буде мером , і невідомо чи встигне підготовити собі з своїх прихвостнів – всяких то Ковальчуків , Фіщуків , Савельєвих , Вірковських , Шевчуків , Коби , Свідерських достойну собі заміну

      3+
  15. Я вибачаюся, що влажу у вашу розмову, але хто тут ще метушиться?!

    3+
  16. Полковник // 18.06.2016 at 09:38 // Відповіcти

    Два дебила ето сила три дебила новий мер!

    2+
  17. Володимирович // 18.06.2016 at 16:42 // Відповіcти

    А вам так сильно хочется до бюджетного корита? Заздрісно? Що вас туди не кличуть?! Зате вас чекають і кличуть, та здається скидаються на путівку. Пора нервішки підлікувати..

    3+
  18. Ви поспілкуйтесь в живу з кандидатом і зрозуміете, що це блазень безграмотний

    1+
  19. папік як ракова пухлина скрізь впустив свої метастази і в освіту і в медицину, комуналку на митницю. Перед виборами директора шкіл проводили позачергові загальні збори,збори трудових колективів і всі слухали його заслуги перед “Отечеством”. Крім своєї агітації більше нікому не давав провести. Зінкевич теж не керівник,бо його здобутки від батька, такі собі “біззісмени” як і папікові козакі.

    2+
    • Зробив молодець, невже у Володимирі немае мудрих господарів? Тільки дебільні політики, яким все мало. З Зінкевича мер як з папіка балярина

      1+