<

Чутки над БУГом: у Володимир-Волинській РДА скоро «полетять голови»

14:07 | 13.01.2022 / Володимир / /
Перегляди
5240
/ коментарів 8

Найближчим часом можуть відбутися значні зміни влади на Волині. Зокрема полетять зі своїх насиджених місць голови районних державних адміністрацій, серед яких і Володимир-Волинська. Натомість на їх місце можуть призначити представників партії «За Майбутнє».

За інформацією, яка стала доступна БУГу, такі зміни на Волині пов’язані з перемовинами між пропрезидентськими силами та керівниками партії «За Майбутнє». Так президенту вигідна підтримка партії у парламенті в обмін на ще впевненішу позицію ЗМ на Волині.

Відтак, найближчим часом може змінитися голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, голови районних державних адміністрацій, серед яких і Юрій Лобач.

Очікувано, що такі істотні зміни потягнуть за собою менш глобальні, але значимі для округу: своїх насиджених місць можуть позбутися заступники голови РДА Віктор Сапожніков, Андрій Сторонський та інші.

До слова, не секрет, що Володимир-Волинська РДА останнім часом стала пристанищем для старої влади та корупціонерів. Так, окрім Сторонського, в райдержадміністрації пригрівся ще й теперішній голова районної громадської ради корупціонер Максим Клим’юк.

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com
Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність. Західна Волинь заслуговує на значно більше правди.

Читайте також:

Ексзаступник мера Нововолинська Андрій Сторонський потрапив у реєстр корупціонерів

Через потрапляння в Реєстр корупціонерів Максиму Клим’юку заборонено обіймати певні державні посади

коментарів: 8
    • До Ніни. А ви знаєте за що Лобача турнули з попередньої посади? :)))

  1. Паразити на тілах об’єднаних громад Володимирського району! Мало того, що другий заступник вже не має права знаходитися на цій посаді, як засуджений за корупцію, то ще й перший заховався в надрах державної роботи, яко казенний муж на немалій казенній зарплаті, щоби не порушували кримінальних справ і не судили за дерибан комунального майна і бюджетних коштів. Які (дерибан і розкрадання) тривали десятиліттями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Липня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі