<

Бюджет Володимира торік отримав у розпорядження 5,3 мільйона гривень роздрібного акцизу

15:35 | 20.01.2022 / Володимир / , /
Перегляди
83
/ Коментарі відсутні

Господарюючі суб’єкти Володимира, котрі легально реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби, за підсумками 2021 року сплатили до міського бюджету 5,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Таким чином, сума сплаченого роздрібного акцизу до міського бюджету на 33,7 відсотка перевищує показники 2020 року, повідомляє пресслужба податкової інспекції Волині

Оскільки лише легальна реалізація підакцизної продукції гарантує належну якість товару споживачам та передбачає сплату податків до бюджету, рекомендують кожному споживачеві  перевіряти наявність ліцензії у продавця алкогольних напоїв і тютюнових виробів та наявність у фіскальному чеку суми роздрібного акцизу.

Нагадують, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просять негайно інформувати за номером телефону в м. Луцьк  (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області).

Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Травня, Середа
17 Травня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі