<

Вогонь і чорний дим: аварія на ТЕЦ тимчасово зупинила Кременчуцький нафтопереробний завод

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:28 | 5.07.2020 / Новини / , , /
Перегляди
6
/ Коментарі відсутні

У місті Горішні Плавні Полтавської області через збій в електромережі на ТЕЦ вперше за 55 років на декілька секунд зупинився Кременчуцький нафтопереробний завод – найбільше підприємство з виробництва нафтопродуктів в Україні.

Завод є основним осередком товариства ПАТ “Укртатнафта”. Про це ТСН повідомив Юрій Голич, в.о. головного інженера заводу.

Так, за його словами, через збій у роботі підприємства було здійснено аварійний викид газу, який і зафільмували користувачі соцмереж. На фото і відео з труб нафтопереробного заводу виривається вогонь та йде сильний дим.

“Через аварію у Горішніх Плавнях на ТЕЦ на станції Кременчуцького нафтопереробного заводу впала напруга через що на 100% на декілька секунд сьогодні вдень (4-го липня) зупинилося усе підприємство”, – пояснив Юрій Голич.

Він додав, що така ситуація на заводі сталася вперше за 55 років, а світлини з вогнем і димом він пояснив аварійним скиданням газу.

“Оскільки це вихідний нам оперативно довелося викликати усіх на роботу: інженерів, електриків. Було здійснено аварійне скидання газу на факели, це нормально при аварійних ситуаціях”, – зазначив в.о. головного інженера.

За наявною оперативною інформацією, причина перепаду напруги у аварії на підстанції “Укренерго” – вибух трансформатору 150 кВ. Також без струму залишалось сьогодні і місто Горішні Плавні.

У ДСНС Полтавської області повідомили, що рятувальників, у зв’язку з аварійною ситуацією на заводі, не викликали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Грудня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі