ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:42

Водій автобуса відмовився перевозити бійця 51-ї бригади за пільговим квитком

13:55 | 12.08.2017 / Рубрика: Новини / 2 коментарі
0

Прикрий інцидент трапився з учасником бойових дій, колишнім військовослужбовцем 51-ї окремої механізованої бригади Артемом Комісарчуком.

Про це повідомляє журналістка Жанна Білоцька у Facebook, – пише ВолиньPost.

Хлопець більше року перебував у полоні разом із підполковником Фураєвим. Їх останніми з усіх полонених бригади визволили у вересні 2015 року.

Повертаючись із заробіток разом із п’ятьма товаришам атовцями, у Тернополі вони взяли пільгові квитки на автобус. Однак водій відмовися їх везти,мовляв, така воля перевізника: пільговиків не брати. Хлопці звернулись до адміністрації автовокзалу за поясненнями і підтримкою, але там, за словами Артема, стали на бік перевізника.

«Коли ж атовці почали доказувати, що є закон, згідно якого вони мають право на пільговий переїзд, наштовхнулись на хамство. Зрозумівши, що по-хорошому не вийде, сіли в автобус і відмовились платити повну вартість квитка», – йдеться в дописі.

«Це жах! Так і хочеться сказати: «Дякую, тобі ненько Україно за «нове житя». Напевно за нього ми воювали. А насправді дуже боляче було сьогодні оце все вислухати і пережити. Таке враження, ніби об нас ноги витерли. І це за те, що хотіли скористатись своїм законним правом на перевезення», – цитує Білоцька Артема Комісарчука.

2 коментарі
  1. так воно вже й буде, навіть адміністрація стає на бік шоферів

    0

  2. нічого тут не вдієш, адміністрація навіть проти . Атошники, єдиний вихід – при вході в автобус окім пільгового квиточка показуйте гранату. В більшості випадків шофер не буде суперечити

    1+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"