<

Військовослужбовці з 14 ОМБр перемогли у змаганнях з гирьового спорту в Мукачеві

19:32 | 22.02.2019 / Новини / /
4

Військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади зайняли призові місця під час змагань на першість оперативного командування «Захід» із гирьового спорту.

Із міста Мукачеве, де проходив турнір, спортсмени повернулися з тріумфом, – повідомляє прес-служба бригади.

Старший солдат Світлана Лавренюк посіла І місце на змаганнях, піднявши гирю в ривку 82 рази, обійшовши 6 суперниць, виконавши 3-й дорослий розряд для жінок, і впритул наблизившись до здобуття звання кандидата в майстри спорту.

Солдат Аміран Хорава у своїй ваговій категорій, понад 95 кг, 24 рази піднявши гирю в поштовху і 41 в ривку, здобув ІІ місце серед учасників турніру, для абсолютної перемоги йому не вистачило буквально півбалу.

А солдат Марія Разумова, піднявши гирю в ривку 32 рази, стала бронзовою призеркою змагань серед жінок.

Готував переможців до змагань інструктор із фізичної підготовки та спорту 14 омбр старший сержант Максим Омельян.

На чемпіонів чекають змагання з гирьового сорту у складі збірної оперативного командування «Захід» на першість Сухопутних військ Збройних Сил України.