ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Вівторок, 26 вересня 2017, 03:04

Військовим підвищать зарплати, – глава РНБО Турчинов

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:23 | 27.07.2016 / Рубрика: Новини / 1 коментар
0

Глава РНБО вважає професію військового найбільш престижною і важливою в країні.

У зв’язку з інфляцією військовим наступного року підвищать зарплати, заявив глава РНБО Олександр Турчинов під час наради з підготовки оборонного бюджету на 2017 рік, повідомляє прес-служба відомства.

У засіданні взяли участь керівники всіх силових міністерств і відомств, а також Міністерства економіки та Міністерства фінансів.

“З огляду на загрози, які стоять перед країною, ми не можемо зменшити обсяги фінансування сектора безпеки й оборони. Саме тому вимога Стратегії національної безпеки щодо фінансування сектора безпеки й оборони в розмірі 5% від ВВП повинна чітко виконуватися”, – сказав Турчинов.

Крім того, глава РНБО наголосив на необхідності компенсувати незабезпечені витрати на оборону поточного року в зв’язку з невирішеним питанням у парламенті щодо наповнення Спеціального фонду за рахунок арештованих коштів оточення екс-президента Віктора Януковича.

“Разом із проектом бюджету на наступний рік ми повинні відпрацювати Державне оборонне замовлення на 2017 рік, віддаючи перевагу сучасним ракетним комплексам, потужним артилерійським системам, засобам ППО, радіоелектронної боротьби і радіотехнічної розвідки і т.д.”, – зазначив Турчинов.

1 коментар
  1. про які підвищення зарплати йде мова? адже не підвищують посадові оклади, за військове звання, за вислугу років а виплачують преміями по 500% це шоб в певний час можна було не виплачувати, тому що премія це всього навсього винагорода а не обовязкова виплати, да і зручно, непотрібно в відповідності до закону перераховувати пенсії військовим пенсіонерам. В свій час в 2014 р. Турчинов і Яценюк дуже багато обіцяли військовим тім хто не зрадить і виїде з Криму, а наділі це пусті слова тому що мізерна доля тих хто виїхав, практично лишаючи більшісь того що було нажите за роки служби, були кинуті на призволяще, за винятком героя Мамчура який в перші ж дні здав всю військову частину неспромігшись навіть тих декілька справних літаків перегнати на материкову Україну, як це зробило керівництво берегової авіації, но зато піарив перед журналістами ходячи навкруги летовища.

    2+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"