<

Ветерани та сім’ї загиблих на Донбасі воїнів отримають житло: президент підписав указ

12:18 | 12.09.2021 / Новини / , , /
Перегляди
243
/ Коментарі відсутні

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення житлових умов ветеранів війни з Росією і сімей загиблих воїнів. Це також стосується родин загиблих учасників Революції Гідності.

Відповідний документ № 466/2021 оприлюднений на сайті глави держави. Він називається «Про деякі заходи щодо соціального захисту ветеранів війни, сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави», пише Обозреватель.

Згідно з указом, уряд має вжити заходів для забезпечення соціального захисту зазначеної вище категорії громадян. Так, в бюджеті на 2022 рік у видатках необхідно передбачити компенсації на отримання житла.

Допомогу отримають ті, хто потребує поліпшення житлових умов:

  • сім’ї загиблих, зниклих безвісти або померлих унаслідок поранення, одержаного під час участі в антитерористичній операції; осіб з інвалідністю I-II груп, отриманою внаслідок участі в АТО;
  • внутрішньо переміщені особи, які брали безпосередню участь у захисті України від російської агресії;
  • сім’ї учасників бойових дій на території інших держав, які загинули, зникли безвісти або померли внаслідок поранення, отриманого на території цих держав під час конфліктів; осіб з інвалідністю I-II груп з числа УБД на території інших держав;
  • сім’ї загиблих учасників Революції Гідності, а також родин тих, кому посмертно присвоєно звання Героя України за участь у Революції Гідності; осіб з інвалідністю I-II груп, одержаною внаслідок подій під час Революції Гідності.

Також Зеленський заявив про необхідність затвердити державну програму забезпечення житлом зазначених в переліку осіб, яка буде діяти до 2025 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Січня, П’ятниця
20 Січня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі