<
Верховна Рада готує нові штрафи на час дії воєнного стану

05:32 | 14.05.2022 / Новини / , , /
Перегляди
1107
/ 1 коментар

У Верховній Раді зареєстрували проєкт змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення згідно з яким пропонується запровадити нові штрафи за умов дії воєнного стану.

Про це інформує ТСН.

Проєкт закону № 7356 передбачає:

  • Відповідальність за порушення обмежень щодо реалізації (відпустки) лікарських засобів під час дії воєнного стану. Штраф від 1700 гривень до 5100 гривень з конфіскацією лікарських засобів та виторгу.
  • Адміністративну відповідальність за порушення встановлених обмежень щодо продажу алкогольних напоїв під час дії воєнного стану. Штраф від 8500 до 17000 гривень.
  • Порушення комендантської години передбачає штраф від 170 до 340 гривень.
  • Порушення спеціального режиму світломаскування штраф від 170 до 340 гривень.
  • Порушення комендантської години, що вчинено у межах прикордонної смуги (5 км від державного кордону). Штраф від 1700 до 3400 гривень.

В проєкті закону визначені процесуальні норми щодо визначення хто буде складати протоколи про адміністративні правопорушення (Національна поліція, Державна прикордонна служба України, органи місцевого самоврядування тощо) та щодо суб’єктів розгляду справ і винесення постанов.

Запропоновано наділити поліцейських та посадових осіб Державної прикордонної служби України, у випадку порушення громадянами комендантської години застосовувати до них заходи по адміністративному затриманню особи.


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
2 Грудня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі