<
В Житомирі та Києві напали на журналістів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
02:36 | 7.08.2018 / Новини /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

У Житомирі напали на журналіста Василя Муравицького, якого звинувачували в підриві інформаційної безпеки України.

Про це в понеділок, 6 серпня, повідомляє місцевий сайт Патріот.

Як повідомляє видання, серед нападників помічені активісти зі С14, Автомайдану, а також депутат від БПП – підручний Розенблата. Муравицького вдарили в спину і плеснули йому зеленкою в очі, коли той виходив після судового засідання з будинку правосуддя на площі Соборній.

Журналіста облили люди, які були присутні в суді під час розгляду справи. Результатом засідання стало збереження запобіжного заходу для блогера у вигляді домашнього арешту і перенесення наступного засідання на 11:30 28 вересня 2018 року. Тоді будуть розглядати докази, які вимагають відтворення.

Зазначається, що журналіст подав відповідне звернення в поліцію. Можливо, журналісту знадобиться медична допомога. Пошкодження очей вдалося уникнути, оскільки Муравицкий був в окулярах.

Бюро судово-медичної експертизи відмовило в проведенні огляду Муравицькому – у зв’язку із закінченням робочого дня.

Про інцидент уже повідомлені моніторингові місії ООН і ОБСЄ, а також Європарламент і ціла низка міжнародних правозахисних організацій.

Також про напад сьогодні розповів журналіст Руслан Коцаба.

“У суботу я повертався після запису програми додому, десь о 23:30 на розі Гончара-Ярва (там знаходиться французька булочна) до мене підійшов якийсь чоловік і пристав з питаннями. Питав: “Чому в Крим їздив?”, “Чому до Росії нормально ставишся?” тощо. Він штовхнув мене в плече, я у відповідь штовхнув його. Він піднявся і побіг кудись. На цьому інцидент закінчився”, – розповів Коцаба виданню Страна.ua.

Коцаба таке зазначив, що вирішив не подавати заяву про напад у поліцію, бо вважав це безглуздим.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 Грудня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі