<
В Єгипті встановлять мінімальні ціни на розміщення в готелі: скільки коштуватиме проживання

Цей запис опубліковано більш як рік тому
03:44 | 11.09.2021 / Новини / /
Перегляди
691
/ Коментарі відсутні

З 1-го листопада в Єгипті введуть мінімальні ціни на розміщення в чотири- і п’ятизіркових готелях. Доба проживання в чотиризірковому обійдеться мінімум 28 доларів, а в п’ятизірковому – 40 доларів.

За словами міністра туризму Халеда аль-Анані, такі нововведення дозволять подолати нелегальну конкуренцію між готельєрами, пише Обозреватель з посиланням на RemoNews.

На сьогодні в готелях Єгипту працюють спеціальні комісії, які перевіряють рівень сервісу та його відповідність заявленим зіркам.

Міністр туризму зазначив, що уряд допомагає відновитися сектору туризму і надає галузевим підприємствам пільги. Так, влада знизила ціни на обслуговування літаків в аеропорту на 20-50% і зробили знижки на авіапаливо до квітня 2022 року.

Крім того, влада планує запустити внутрішні рейси між курортами Хургада і Шарм-ель-Шейх і популярними туристичними визначними пам’ятками Єгипту. Авіаквиток туди-назад обійдеться у 99 доларів.

Також Халед аль-Анані зазначив, що зараз українці приносять основний дохід в’їзного туризму.

«Україна – основне джерело виїзного туризму для Єгипту з початку відновлення поїздок. Є також туристи з Білорусії, Саудівської Аравії, Росії, останнім часом і з Німеччини, Казахстану, Польщі», – сказав міністр.

До речі, в готелях популярних курортів Шарм-ель-Шейха і Хургади проводять посилені перевірки з недотримання санітарних норм. Внаслідок цього багато готелів закривають і припиняють приймання туристів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 Грудня, П’ятниця
7 Грудня, Четвер