<
В Україні з’явилося нове державне свято

03:29 | 1.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
539
/ Коментарі відсутні

Верховна рада проголосувала за законопроєкт, який встановлює нове свято – 28-го липня, як День Української державності. Указ про запровадження свята Володимир Зеленський підписав ще під час параду на День Незалежності минулого року.

Законопроєкт №5864 підтримали 257 голосами, пише Слово і Діло.

День Української державності відтепер буде неробочим днем. Але нагадуємо, що під час воєнного стану додаткових вихідних на свята українці не мають.

У пояснювальній записці йдеться, що встановлення свята сприятиме утвердженню спадковості понад тисячолітньої історії української держави, захисту національних інтересів України у сфері інформаційної безпеки.

«В умовах збройної агресії РФ проти України росія на найвищому державному рівні активно просуває фейковий образ російської держави – захисника традиційних цінностей, започаткованих при Київській Русі – православ’я, народності та державності.

У цій системі дезінформації українці не є окремим народом, який має більш ніж тисячолітню історію державотворення, а є складовою триєдиного російського народу, а історія Київської Русі – етап російської державності. Ці тези фактично стають ідеологічним приводом для обґрунтування продовження збройної агресії російської федерації проти України», – наголошується в пояснювальній записці.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Субота
30 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі