<
В Україні зупинилася нафтопереробна галузь: що буде з паливом

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:05 | 23.06.2022 / Новини / /
Перегляди
791
/ 1 коментар

В Україні повністю зупинена нафтопереробна галузь. Усе через цілеспрямовані ракетні обстріли росією.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова голови правління НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка під час пресконференції у Києві.

За словами Вітренка, ракетні удари почалися фактично з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Масовані атаки країни-окупанта ускладнили логістику нафтопродуктів на український ринок, що, зі свого боку, розвинуло дефіцит палива.

“На жаль, ці удари почалися фактично з перших днів війни… Вся нафтопереробка в Україні зараз через масовані неодноразові атаки агресора не працює і складно забезпечувати логістику нафтопродуктів на український ринок, через що виникає їхній дефіцит”, – заявив Вітренко.

Коли “Нафтогаз” почне розв’язувати проблему з паливом:

“Коли ми отримаємо повністю управління та мережу АЗС, коли вирішиться проблема з логістикою і ми зможемо отримувати ресурс для створення національного резерву нафтопродуктів, після цього “Нафтогаз” зможе долучитися до вирішення проблем на ринку пального та забезпечувати стабільність, прозорість, справедливість цін на цьому ринку”, – заявив голова НАК.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Грудня, Неділя
2 Грудня, Субота