<

В Україні за три роки хочуть посадити мільярд дерев

03:42 | 8.06.2021 / Новини / , , /
Перегляди
173
/ коментарі 2

Президент Володимир Зеленський планує збільшити площу лісів в Україні та підписав відповідний указ про старт екологічного проєкту «Зелена країна».

Про це Зеленський заявив на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія», – передає Громадське.

«Ми поставили амбітну, але досяжну мету: за 10 років збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Для цього у найближчі три роки висадимо 1 мільярд дерев», — сказав президент.

Указ про запуск проєкту Зеленський підписав одразу під час виступу.

Наразі, за даними Державного агентства лісових ресурсів, загальна площа лісового фонду України — 10,4 мільйона гектарів, з них 9,6 мільйона гектарів — дерева та інші рослини. У 2020 році висадили 180 мільйонів молодих дерев по всій Україні, передає «Укрінформ».

Також Зеленський згадав про закон про інвентаризацію лісів, яка має зібрати дані про ліси, їхню кількість, якість та ресурсний потенціал. 21 квітня 2021-го уряд затвердив проведення інвентаризації. Її результати мають опублікувати на «Урядовому порталі».

Під час інвентаризації на вибраних 18 тисячах ділянках лісу фахівці аналізуватимуть 50 показників для характеристики дерев. Ділянки будуть регулярно обстежувати упродовж двох 5-річних циклів. У результаті експерти підготують понад 70 різних звітів з інформацією про ліси України.

коментарів: 2
 1. Хто з математикою дружить, розкажіть мені як це практично є можливим, беручи до уваги шо то сезонний процес і зима з літом точно відлітають, а також деякі місяці осені і весни?
  Скільки дерев треба висадити в день, якшо, припустимо, в один рік на це буде 5 місяців (15 місяців на протязі трьох років)?
  Більше двох лямів дерев в день, працюючи 24 години?
  А недавно Буг писав, шо висадилась абсолютна рекордна кількість і там було скільки, 70 тисяч в день чи шось таке?
  А вот як вкрасти пару лярдів на цьому “проекті” – то там 365 днів відкрито!
  Люди, вони нас геть за дебилів тримають чи шо?!

 2. не будь таким занудним… мільярд дерев – приемно ж звучить, шо тобі ще ? не гірше ніж еуропейські пенсіі і таке інше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Травня, Середа
17 Травня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі