<
В Україні скасували штрафи за протерміновані кредити

09:40 | 28.09.2021 / Новини / , /
Перегляди
4229
/ коментарі 3

В Україні скасували штрафи за протерміновані кредити. Щоправда зміни торкнуться тільки внутрішньо переміщених осіб, які мають заборгованості.

За даними міністерства, цій категорії не будуть нараховувати додаткові відсотки, якщо платіж за кредитом внесений пізніше за встановлений строк, – повідомили в Мінсоцполітики, розповіли у Сніданку з 1+1, – передає ТСН.

Крім того, проблемний борг не будуть передавати колекторам без згоди боржника. Зміни, за даними Мінсоцполітики, торкнуться понад півтора мільйона українців. Утім, нововведення будуть стосуватися тільки тих кредитів і позик, що були отримані до окупації території, на якій проживали позичальники.

Як повідомлялося, уряд виділив 20 млрд грн на пільгову іпотеку. За даними Міністерства фінансів України, 20 тисяч українських родин, що отримують заробітну плату із державного або місцевого бюджетів, та внутрішньо переміщені особи зможуть отримати близько 8 тисяч іпотечних кредитів для придбання житла та 12 тисяч квартир на умовах фінансового лізингу.
коментарів: 3
  1. А если уже передали долг колекторам.. нужно платить большые проценты, они названивают сто раз на день, угрожают, что приедут опечатают имущество

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
14 Серпня, Неділя
13 Серпня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі