<
В Україні планують ввести заборону на пластикові пакети

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:02 | 20.10.2019 / Новини / /
Перегляди
54
/ коментарів 5

Кабінет міністрів України планує заборонити використання одноразових пластикових виробів.

“Міністерство енергетики та захисту довкілля підтримує обмеження обігу пластикових пакетів на території України. А також працює над розробкою закону про заборону одноразових виробів із пластику”,- повідомляє прес-служба уряду.

Міністерство енергетики та захисту довкілля підтримало вже зареєстрований законопроєкт, яким пропонують обмежити використання пластикових пакетів, зокрема заборонити використовувати надлегкі одноразові пакети у торгівлі. Винятком будуть лише використання пакетів під час фасування риби, м’яса та сипучих продуктів.

Пластикові пакети заборонили використовувати у 33 країнах світу, ще 53 країни запровадили часткову заборону або запровадили податок на одноразові пакети. 23 вересня у Казахстані обмежили продаж пластикових пакетів. У листопаді 2018 року у туристичному селищі Славське на Львівщині заборонили використання поліетиленових пакетів.


коментарів: 5
  1. геніальне рішення Міністерства енергетики та захисту довкілля… ось тепер заживемо! люди тікають з країни від безробіття та мізерних оплат праці, а в них пакетики в голові

  2. Давно пора ,ще потрібно зробити пункти прийому склянноі і пластиковоі тари ,як у Німеччині ,де чотири пушки від пива -одн євро .

  3. за один євро тобі цих пакетіків пів-тонни назбирають.. а на паперові пакетикі подивимость скільки лісу повирубають…

    • Недавно винайшли папір з опалого листя, з бавовни і з рису також роблять папір, з паперових відходів роблять картон. А ліс в Європу, а не на пакетики, так вигідніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
11 Серпня, Четвер
10 Серпня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі