<
В Україні перевірятимуть роботу сімейних лікарів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:26 | 14.03.2021 / Новини / , /
Перегляди
22
/ Коментарі відсутні

Національна служба здоров’я перевірить роботу сімейних лікарів в Україні стосовно якості їхніх послуг.

Про це повідомляє 24 канал.

Очільник НСЗУ Андрій Віленський заявив, що моніторити роботу сімейних лікарів будуть цифровими інструментами (аналіз, статистика і моделі поведінки), а також безпосередньо виїздом на місце.

Він також додав, що вже були перші візити до медзакладів, що стало для них шоком і здивуванням.

«Перші організовані візити були подекуди шоком для закладів, вони були здивовані, що все видно. Коли ми приїжджаємо, а безбар’єрного входу для пацієнтів немає. Він має бачити усю інформацію на видному місці, щоб зрозуміти, який графік роботи медзакладу, а цього немає. Меддопомога не надається безперервно, а годину на день, бо лікар так вирішив. І ми не говоримо зараз про медичні речі, поки що – про організаційні», – пояснив Віленський.

Очільник НСЗУ зазначив, що жорстким інструментом впливу на медзаклади, у разі виявлення порушення, є припинення виплат і розірвання договору. Віленський наголосив, що «період адаптації до нових правил гри для сімейної медицини завершується».

«Тому є інші інструменти, зафіксовані в договорі: план виявлення і усунення недоліків, штрафні санкції, якщо недоліки не усунули. Це кропітка робота, але ми готові. І готові публікувати цю інформацію, щоб люди були в курсі того, що насправді відбувається», – сказав глава НСЗУ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
21 Березня, Вівторок
20 Березня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі