<

В Ковелі «накрили» незаконну точку, де зберігали спирт і цигарки на понад пів мільйона гривень

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:10 | 23.08.2019 / Новини / /
Перегляди
47
/ Коментарі відсутні

В Ковелі викрили місце незаконного накопичення підакцизних товарів. Так місцевий житель у підвальному приміщенні зберігав спиртову рідину та безакцизні тютюнові вироби на 550 тисяч гривень.

Про це інформують на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду податківці провели огляди, в результаті яких встановили, що місцевий житель незаконно зберігав близько 2 000 літрів  рідини з характерним запахом спирту, 1 260 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, орієнтовною вартістю 550 тис. гривень. В результаті вжитих заходів податковою міліцією фальсифікат вилучено.

Крім того, виявлено та вилучено готівкові кошти в сумі 9 468 дол США та 22 800 гривень, які було отримано від незаконної реалізації підакцизу в роздріб жителям міста Ковеля та Ковельського району.

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі