ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 20:53

В більшості вагонів немає кондиціонерів, – Укрзалізниця

10:26 | 13.08.2017 / Рубрика: Новини / 1 коментар
0

Системами кондиціонування повітря не обладнані 62% пасажирських вагонів.

Про це повідомляє в суботу прес-служба Укрзалізниці.

У відомстві закликали пасажирів уникати тривалого перебування на сонці перед подорожжю, за наявності хронічних захворювань мати із собою звичні ліки, рекомендовані лікарем, вживати достатню кількість води, а в разі погіршення самопочуття негайно звертатися до провідників.

“Цього літа пасажирів обслуговують 3100 пасажирських вагонів, з яких системою кондиціонування повітря обладнані лише 38% – це 1168 вагонів. Майже в усіх плацкартних вагонах системи кондиціонування повітря не передбачені конструкційно”, – повідомили в Укрзалізниці.

Об’єктивною причиною такої ситуації з пасажирським рухомим складом у відомстві назвали невиконання ст. 10 закону “Про залізничний транспорт”, згідно з яким будівництво і реконструкція магістральних залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого прямування і місцевого сполучення повинно здійснюватися в установленому порядку за рахунок коштів державного бюджету.

“За останні 25 років були придбані 583 вагони – усі за власним коштом Укрзалізниці. Робота з оновлення парку розпочалася з кінця минулого року і триває зараз. Цього року ПАТ Укрзалізниця оновить парк пасажирських вагонів на 203 од. З них будуть закуплені 50 нових вагонів, а 153 од. будуть модернізовані згідно з капітально-відновлювальним ремонтом. Причому всі модернізовані і придбані вагони вже обладнані системами кондиціонування повітря”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що заплановано не зменшувати темпи з оновлення пасажирського рухомого складу і в наступні кілька років – по 250-300 вагонів щороку.

Також Укрзалізниця попереджає про можливі затримки пасажирських поїздів через застосування обмеження швидкості через перегрів шляхів.

З початку серпня було застосовано близько 350 таких обмежень, йдеться в повідомленні.

1 коментар
  1. Та це жах просто,їхали з Одеси нічним, як зайшли- ледь дихали,та ще й з нашим щастям аварійне вікно попалось в купе,яке не відчиняється.Які були раді,що вийшли вранці живими

    0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"