<

Уряд скасував обмеження тарифів на опалення та гарячу воду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:38 | 20.11.2019 / Новини / , , /
Перегляди
3
/ коментарів 5

15-го листопада Кабінет міністрів на засіданні прийняв рішення «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови від 26-го червня 2019 року №560», якою встановлювався граничний тариф на опалення і гаряче водопостачання.

Про це йдеться на сайті Міністерства енергетики та навколишнього середовища.

Скасованою постановою №560 Кабмін Володимира Гройсмана встановив граничний тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення на рівні 1,4 тис грн за 1 Гкал за наявності приладів обліку і 35,21 грн за 1 кв. м без приладів обліку.

Також було встановлено граничний тариф на послугу гарячого водопостачання на рівні 83,66 грн за кубометр за умови підключення рушникосушарок і 75,74 грн за кубометр за відсутності рушникосушарок.

“Рішення забезпечує стійке проходження опалювального сезону та усуває загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів”, — сказано в повідомленні.

У Міненерго стверджують, що встановлення граничних тарифів на опалення і гарячу воду суперечить вимогам МВФ і ставить під загрозу відключення опалення і гарячого водопостачання.

Крім того, з відповідним проханням до прем’єр-міністра Олексія Гончарука звернулася Асоціація міст України.

За оцінкою уряду, середньозважений тариф по Україні на теплову енергію станом на 1 травня становив 1,8 тис грн за Гкал, а обмеження тарифу відповідно до скасованої постанови призвело б до додаткових витрат місцевих бюджетів за час опалювального сезону 2019/2020 року на суму 7 млрд грн.

коментарів: 5
    • А так нам і треба. Більшість влаштовує? Влаштовує, бо “німі на панщину ідуть, і діточок своїх ведуть”. Тож готуймо ваЗЕлін і не забуваймо на наступних місцевих виборах знову голосувати за найкращого у світі мера!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Травня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі