<

Укрпошта запускає продаж артлистівок серії «Міста України»

17:19 | 27.08.2022 / Новини / /
Перегляди
78
/ Коментарі відсутні

Відтепер у всіх міських відділеннях Укрпошти можна буде придбати листівки з серії «Міста України» | «Cities of Ukraine» ілюстраторки з Миколаєва Анни Максименко.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Укрпошта».

На листівках зображені впізнавані образи та символи українських міст: Харкова, Миколаєва, Одеси, Львова, Дніпра та Києва, а також є листівка «Україна», на якій можна знайти найвідоміші символи всіх цих міст. 

«Ці листівки – це звісточки з рідного Києва, Харкова, Одеси чи Дніпра тим українцям, хто зараз за кордоном. І гарне нагадування для всіх решти про те, які красиві українські міста, і якими вони обов’язково будуть після перемоги», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Листівки випущені тиражем 1,4 млн шт. Придбати їх можна також в онлай-магазині Укрпошти.

Всі кошти, виручені з продажу листівок, ілюстраторка Анна Максменко спрямує на потреби ЗСУ.

Довідково:

Сім листівок – це проєкт зі створення серії ілюстрацій з українськими містами, яку авторка презентувала ще до війни. На листівках збережена краса українських міст, як вони виглядали до війни. Скульптура міфічного вершника — козака Харка, обриси Благовіщенського собору та Дзеркального струменя, а також колоритний тремпель на листівці повертають думками до довоєнного Харкова. Через алею адміралів, мости й кораблі на листівці вгадується Миколаїв. А «Менора» і ракети з інноваційного парку передають атмосферу ще мирного Дніпра.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
29 Листопада, Вівторок
28 Листопада, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі