<

«Укрпошта» випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»

17:13 | 20.05.2022 / Новини / /
Перегляди
91
/ Коментарі відсутні

«Укрпошта» 23-го травня випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Про це генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» Ігор Смілянський повідомив у телеграмі.

«23 травня ми святкуємо День морської піхоти України. Так співпало, що на цей день припадає 40 днів з моменту «трагічної» загибелі російського крейсера «Москва» – тож подвійне свято.

Тому саме 23 травня «Укрпошта» випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» і почне її продаж. Не треба одразу займати черги, час продажу та всі деталі ми оголосимо завчасно на наших сторінках та на моєму фейсбуці та ТГ каналі ввечері 22 травня», – йдеться в повідомленні.

Нова марка вийде накладом в 5 млн примірників – тобто в 5 разів більше ніж перша та у двох номіналах: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F – для відправлень по Україні та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W – для міжнародних відправлень.

Продаватиметься марка в понад 1500 відділеннях «Укрпошти», включно з райцентрами. В перший тиждень 1 мільйон марок буде спрямовано саме у відділення. Наступного тижня ще 1 мільйон і т.д. Ліміт – два блоки по три марки одному покупцю (будь-якого номіналу 1+1, два одного тощо).

Півтора мільйона марок продаватимуть на п’яти інтернет- майданчиках, зокрема, міжнародних. Ліміт той же самий: два блоки на замовлення.

Окрім марки з актуальним положенням корабля, для замовлень онлайн будуть доступні футболки, світшоти, магніти та конверти першого дня випуску, а також інші тематичні марки. На більшості онлайн-майданчиках буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Липня, Неділя
2 Липня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі