<

Український плавець Максим Крипак став 10-кратним чемпіоном Паралімпійських ігор

14:42 | 3.09.2021 / Новини / /
98

У десятий день Паралімпіади 26-річний харків’янин здобув вже своє п’яте «золото» на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.

Крипак став лідером кваліфікації з часом 2:12.78. У фіналі він підтвердив статус фаворита та показав результат 2:05.68, припливши до фінішу першим і побивши паралімпійський рекорд іншого українця Дениса Дуброва, повідомляє Суспільне.

До цього плавець став володарем золотих нагород на 100-метрівці вільним стилем, 100-метрівці батерфляєм, 400-метрівці вільним стилем та 100-метрівці на спині, “срібла” – на дистанції 50 метрів вільним стилем та “бронзи” в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

Таким чином українець став найтитулованішим спортсменом Паралімпіади в Токіо. Він очолює список з сімома нагородами.

Загалом це 15-та паралімпійська медаль Крипака в його кар’єрі та десяте “золото”. Медаль Крипака стала ювілейною 90-ю для збірної України на цій Паралімпіаді та 22-ю золотою.

У цей же день волинянин Сергій Ємельянов здобув “золото” у веслуванні на байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів, випередивши свого суперника всього на 0,1 с.

Нагадаємо, волинський спортсмен посів шосте місце на Паралімпійських іграх у Токіо.