<
Українські військові вразили американських інструкторів швидкістю опанування системи Patriot – CNN

08:09 | 23.03.2023 / Новини / , /
Перегляди
112
/ Коментарі відсутні

Група українських військових, яка пройшла навчання на системі ППО Patriot у США, вразила американських інструкторів тим, як швидко вони опанували цю систему.

Про це повідомляє телеканал СNN, журналістів якого було запрошено на навчання українських воїнів у Форт Сілл, штат Оклахома у вівторок, передає Укрінформ.

Зазначається, що 65 українських військових проходили інтенсивний курс тренувань протягом 10 тижнів під керівництвом інструкторів армії США на базі у Форт Сілл.

Чиновники та інструктори США зауважили, що в ході навчань українці настільки швидко опанували основи системи Patriot, що їм дали додаткову інтенсивну підготовку, яка рідко доступна їхнім американським колегам, які пройшли той же курс.

«Наша оцінка полягає в тому, що українські солдати вражають та дуже швидко навчаються завдяки їхнім широким знанням у сфері протиповітряної оборони та досвіду в зоні бойових дій», – сказав бригадний генерал Шейн Морган, який виконує обов’язки командувача Форт Сіллом.

За словами офіційних осіб, українські чоловіки та жінки віком від 19 до 67 років тренувалися з 7 ранку до 6 вечора шість днів на тиждень протягом 10 тижнів. Багато хто з них був кваліфікованим інженером до війни, всі вони були відібрані українськими воєначальниками для навчання у США.

«Я думаю, що тільки завдяки їхньому бойовому досвіду вдома вони змогли дуже легко засвоїти речі – це найкраще, що я бачив досі, а я тренував безліч (військових з інших – ред.) країн», – сказав один з американських інструкторів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі