<

Україна виграла перше «золото» зимової Універсіади-2023

14:13 | 22.01.2023 / Новини / , /
82

Україна здобула першу золоту нагороду на Всесвітній зимовій Універсіаді, що триває в американському Лейк-Плесіді. Це четверта медаль «синьо-жовтих» на змаганнях.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся сноубордист Михайло Харук, якому не було рівних у паралельному гігантському слаломі. Про це повідомляє ТСН.

У великому фіналі нашому спортсмену протистояв австрієць Маттеус Пінк. У напруженій боротьбі Харук зміг випередити свого суперника лише на 0,69 секунди.

Медаль Харука – четверта для України на Універсіаді-2023 та перша золота. Раніше “синьо-жовті” вибороли одне “срібло” та дві “бронзи”.

Першу медаль цих змагань нашій країні принесли біатлоністи Юлія Городна та Степан Кінаш, які стали бронзовими призерами в одиночній змішаній естафеті. Також “бронзу” в командних змаганнях з лижного двоборства здобули Дмитро Мазурчук і Віталій Гребенюк. А біатлоніст Дмитро Грущак став срібним призером у гонці переслідування.