<

Україна планує виконати всі завдання для початку переговорів про вступ до ЄС, – Кулеба

01:27 | 22.08.2023 / Новини / , /
Перегляди
80
/ 1 коментар

Україна планує виконати всі завдання для початку переговорів про вступ до ЄС.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, – пише ТСН.

«Зараз українці одночасно воюють та втілюють внутрішні трансформації. Україна налаштована виконати всі завдання, визначені Єврокомісією, та відкрити переговори про вступ до ЄС вже цьогоріч», – запевнив глава МЗС.

На думку Кулеби, наївно думати, ніби плани Москви обмежені Україною. Росія хоче завдати шкоди всій Європі, а сильний ЄС не входить до планів Путіна. Він хоче бачити ЄС у хаосі, конфліктах між державами-членами, паралізованим нерішучістю та дестабілізованим злими виборцями. 

«Ми маємо бути сильними та об’єднаними, маємо грати у велику гру та бути амбітними, дивитися далі за горизонт і безкомпромісно захищати наші цінності. Українці вже сьогодні роблять все це. Часи труднощів минуть. Народиться нова Європа, невід’ємною частиною якої буде Україна. Новий баланс сил забезпечить десятиліття миру та стабільності для всіх європейців. Аби жодні діти більше не мали гинути у варварській та неспровокованій загарбницькій війні. Аби назавжди закарбувати засадничий принцип Європи “Ніколи знову”,» – підсумував він.
один коментар
  1. Наївно думати, що “великих гравців”, ознайомлених з планами “ворога”, не переламавших корупційну складову закладену в генах своєї нації, донищуючих свою державу на території якої до цього часу гине своє мирне населення, неспроможних забезпечити постійний достаток своєму народові, допустять приймати участь у засіданнях Європарламенту і розподілі бюджету Європейського Союзу. Просніться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Грудня, Субота