<

Україна отримає 21 млн фунтів кредиту на ПЛР-дослідження

05:02 | 14.10.2021 / Новини / /
Перегляди
80
/ 1 коментар

Україна отримає до 21 млн фунтів кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF) для проведення 4 мільйонів ПЛР-досліджень.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну, – передає Кореспондент.

«Кабінет Міністрів України затвердив проєкт постанови «Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2021 році шляхом залучення кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства».

Реалізація документу дозволяє в рамках державних зовнішніх запозичень залучити до 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF) для закупівлі наборів для проведення 4 мільйонів ПЛР-досліджень», – йдеться в повідомленні.

Строк користування кредитом – 4 роки.

Контракт на поставку наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень укладено в рамках чинного Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Державним секретарем її Британської Величності, що діє через Агентство експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF).

Цим договором визначаються загальні принципи та попередні умови співпраці, спрямованої на реалізацію проєктів, що стосуватимуться британського експорту, зокрема, в таких пріоритетних сферах як оборона та безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров’я.

У Міністерстві охорони здоров’я поінформували, що за весь час пандемії в Україні на COVID-19 станом на 13 жовтня проведено 113 379 666 ПЛР-тестувань.

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі