<

Україна готує резерв освітян для деокупованих територій

11:17 | 5.05.2023 / Новини / , , /
Перегляди
87
/ Коментарі відсутні

Система охорони здоров’я та освіти на окупованих територіях працює за застарілими радянськими стандартами, тому після деокупації цих територій на них мають працювати фахівці, які зможуть швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня.

Про це йшлося на нараді під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, під час якої було обговорено питання створення й наповнення реєстру резерву працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій, – пише Освіта.ua

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій наголошують, що частина територій, де працюватимуть медики й освітяни, були окуповані ще з 2014 року. Система охорони здоров’я та освіти там працює за застарілими радянськими стандартами, що нав’язала окупаційна влада.

До прикладу, досі використовується паперовий документообіг, відсутня цифровізація медичних та освітніх процесів тощо. 

Водночас, зазначають у Мінінтеграції, на підконтрольній українському уряду території в обох сферах за цей час відбулися відчутні реформи. Країна дедалі більше стає цифровою. І цей фактор потрібно буде враховувати при підготовці до роботи на новому місці. 

 «Потрібна професійна гнучка команда. Яка зможе швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня. Всі наші кроки потрібно ретельно продумати. Маємо починати з малого й вирішувати все поступово», – резюмувала віцепрем’єрка Ірина Верещук.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
24 Вересня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі