<

Українська збірна виборола 10 нових медалей у дев’ятий день на Паралімпіаді

09:46 | 18.09.2016 / Новини /
0

Українські спортсмени вибороли перші медалі в дев’ятий день змагань на Паралімпіаді в Ріо.

На 00:15 за київським часом маємо 10 нових нагород: 3 золотих, 3 бронзових і 4 срібних медалей. Таким чином на цей час Україна має 116 нагород на Паралімпіаді, – пише Громадське.

Перше «золото» Україні принесла Єлизавета Мерешко, яка зі світовим та паралімпійським рекордом пропливла 100-метрів вільним стилем.

Інша українка Вікторія Савцова в цій дистанції здобула срібну нагороду.

Згодом у плаванні на 50-метровці вільним стилем Максим Веракса виборов «золото», а Ілля Яременко – «бронзу».

Ще одну «бронзу» на 50-метровці вільним стилем українській збірній приніс Андрій Деревінський.

У бігу на 400 метрів Оксана Ботурчук отримала «срібло».

Ярослав Денисенко приплив другим у 100-метрівці на спині та отримав «срібло».

Також українці вибороли нагороди у 100-метрівці на спині. Ярослав Денисенко приплив другим та отримав «срібло».

І Ганна Стеценко виборола «золото» у цій же дисципліні.

Раніше Олександр Комаров виграв бронзову нагороду на дистанції 100 м вільним стилем.
А на початку дев’ятого дня змагань Лейля Аджаметова стала призеркою у бігові на дистанції 400 м – бронзова нагорода з найкращим особистим результатом.