<

Україна програла від Німеччини у своєму першому матчі Євро-2016

06:40 | 13.06.2016 / Новини / /
1

Національна команда України з футболу програла свій перший матч групового етапу Євро-2016. Українці поступились збірній Німеччині із рахунком 2:0.

З перших хвилин зустрічі збірна України намагалась атакувати суперника, не відсиджуючисб в обороні. Однак рахунок вдалося відкрити підопічним Йоахіма Льова – на 19 хв зустрічі з подачі після штрафного забив Шкордан Мустафі – пише Захід.нет

У другому таймі збірній Україні не вдалося зрівняти рахунок – німецькі футболісти легко перекривали атаки українців. Більше того, на останніх хвилинах зустрічі збірна Німеччина подвоїла перевагу – забив Бастіан Швайнштайгер.

Таким чином у групі С, в якій виступає українська команда на Євро-2016, наразі у збірних Німеччини і Польщі 3 очки, а в України та Північної Ірландії – 0 очок.

Наступні матчі групового етапу Євро-2016 збірна України зіграє 16 червня проти Північної Ірландії і 21 червня проти збірної Польщі.