<

Україна посіла шосту сходинку у підсумковому медальному заліку Паралімпіади-2018

20:43 | 18.03.2018 / Новини /
0

У загальному медальному заліку зимової Паралімпіади Україна зайняла шосте місце.

Наша збірна завоювала 22 нагороди — по 7 золотих і срібних, а також 8 бронзових. Українські паралімпійці брали участь у змаганнях з біатлону, лижних гонках та сноуборді. Всього на змаганнях виступили 33 спортсмени від України,  повідомляє УНН.

Очолює загальнокомандний залік США: 36 медалей, з яких 13 “золотих”, 15 “срібних” та 8 “бронзових”.
На третій сходинці розмістилися російські паралімпійці, які виступали під нейтральним прапором.

Нагадаємо, на Зимових Олімпійських іграх Україна здобула одне «золото» – перемогу приніс фрістайліст Олександр Абраменко.