<

Українська легкоатлетка перемогла на змаганнях у Німеччині з кращим результатом сезону в світі

01:34 | 11.06.2019 / Новини / /
0

9-го червня українська легкоатлетка Ірина Геращенко перемогла на змаганнях у Релінгені (Німеччина) в очолила світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту.

Геращенко з першої спроби подолала 1,99 метрів, тим самим поліпшивши особистий рекорд і виконавши олімпійський норматив у Токіо-2020, – інформує прес-служба ФЛАУ.

Після цього Ірина спробувала свої сили на висоті 2,01 м, проте поки що подолати і їх не вдалося.

Перша четвірка зі стрибків у висоту серед чоловіків завершила змагання з результатом 2,22 метри. При цьому троє з них подолали їх з першої спроби. Переможця і призерів визначали за кількістю спроб на попередній висоті – 2,18 м.

Британець Том Гейл пройшов свій шлях безпомилково і переміг. Віктор Лонський використав дві спроби на 2,18 і став другим. А Андрій Проценко подолав їх з третьої спроби і замкнув трійку призерів.

На дистанції 400 метрів з бар’єрами змагалися дві українки, проте бігли вони у різних забігах. Олена Колесниченко стала третьою у фіналі А (57,22 с), а Марія Миколенко виграла фінал В з результатом 56,83 с.