<

Українець Зінченко разом з «Манчестер Сіті» другий рік поспіль виграв чемпіонат Англії

23:24 | 12.05.2019 / Новини / /
1

Український футболіст Олександр Зінченко, який виступає за «Манчестер Сіті», вдруге поспіль разом із клубом став переможцем Англійської прем’єр-ліги.

В останньому турі АПЛ «містяни» переграли на виїзді «Брайтон» з рахунком 4:1 і набрали 98 балів у турнірній таблиці, – пише Громадське

«Манчестер Сіті» другий рік поспіль став чемпіоном Англії, Зінченко також отримав вже другу медаль переможця АПЛ.

Зазначимо, що клуб з Манчестера обійшов свого найближчого переслідувача «Ліверпуль» лише на одне очко. «Червоні» встановили своєрідний рекорд — жодна команда з такою кількістю балів не програвала чемпіонат Англії.

Більш того, такого не було в жодному з топ-5 чемпіонатів Європи. Попереднє «досягнення» належало мадридському «Реалу», який з 96 очками програв чемпіонат Іспанії «Барселоні».