<

У Волинській області збудують новий українсько-польський пункт пропуску

17:12 | 31.03.2023 / Новини / , , /
Перегляди
10589
/ Коментарі відсутні

У Волинській області збудують новий українсько-польський пункт пропуску для автомобільного сполучення, що розвантажить решту переходів, зокрема пропуск осіб та легкових автомобілів.

Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

30-го березня відбулася зустріч начальника Волинського прикордонного загону з керівником Надбужанського відділу Прикордонної Варти Республіки Польща.

“Сторони оцінили основні результати співпраці за минулий рік, зазначивши, що завдяки спільним зусиллям забезпечено належну охорону українсько-польської ділянки кордону та ефективну протидію злочинній діяльності. Значні ресурси було направлено на підтримку безперебійного функціонування пунктів пропуску та ритмічного оформлення осіб і транспортних засобів під час евакуації з України населення на початку повномасштабного вторгнення”, – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на можливу загрозу вторгнення рф з території білорусі, Сторони домовилися про оперативний обмін інформацією щодо будь-яких маневрів військової техніки вздовж кордонів на білоруських теренах.

Крім того, українські та польські прикордонники позитивно оцінили хід реалізації пілотних проєктів щодо ваговозів у пунктах пропуску “Ягодин-Дорогуськ” і “Устилуг-Зосін”. Про перспективу будівництва ще одного пункту пропуску на кордоні з Польщею у Волинській області говорили днем раніше під час зустрічі з делегацією із Люблінського воєводства.

Як зазначив під час виступу начальник Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський, будівництво нового спільного пункту пропуску для автомобільного сполучення з організацією пішохідного руху “Адамчуки-Збереже” сприятиме розвантаженню решти переходів, зокрема щодо пропуску осіб та легкових автомобілів.

Домовилися, що працюватимуть над питанням облаштування нового пункту пропуску разом.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі