<

У січні у ВРУ майже не голосували Тимошенко, Шуфрич, Льовочкін та Вілкул

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:05 | 21.01.2019 / Новини / , /
Перегляди
0
/ коментарі 2

У січні народні депутати продемонстрували рекордно низькі показники участі в голосуваннях Верховної Ради.

Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація “Комітет виборців України”.

“Традиційно січень є одним із найменш продуктивних місяців у роботі Ради. Адже в цей час політики продовжують перебувати у неформальних відпустках і тому не з’являються в Раді. Однак цього року низька продуктивність депутатів пов’язана, в першу чергу, із початком виборів. Частина політиків зосередилися на роботі в округах та у виборчих штабах, а тому пропускають засідання парламенту. Загалом для України вже стало нормою, що робота парламенту в місяці виборів є фактично паралізованою”, – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Так, 39 нардепів не проголосували жодного разу за місяць. Це найгірший показник за час роботи дев’ятої сесії ВР (вересень-січень).

“Для порівняння: у грудні жодного разу не проголосували 19 депутатів, листопаді – 7, жовтні – 14, вересні – 11”, – йдеться у повідомленні.

За даними КВУ, жодного разу в січні не проголосували Микитась М.В., Рабінович В.З., Ковальчук Н.В., Мартиняк С.В., Різаненко П.О., Матіос М.В., Денисенко А.П., Мисик В.Ю., Луценко І.В., Скрипник О.О., Бухарєв В.В., Дубіль В.О., Соболєв С.В., Білецький А.Є., Богуслаєв В.О., Вінник І.Ю., Добкін Д.М., Добкін М.М., Довгий О.С., Донець Т.А., Жеваго К.В., Журжій А.В., Зварич Р.М., Клюєв С.П., Константіновський В.Л., Корнацький А.О., Котвіцький І.О., Мураєв Є.В., Ничипоренко В.М., Омельянович Д.С., Онищенко О.Р., Сабашук П.П., Савченко Н.В., Семенченко С.І., Бакулін Є.М., Тригубенко С.М., Чепинога В.М., Шкіря І.М., Ярош Д.А.

Загалом, понад 90% голосувань Ради пропустив 81 народний депутат. Майже нульові показники голосувань в таких відомих політиків як Юлія Тимошенко (взяла участь в 4% голосувань), Нестор Шуфрич (6%), Олександр Вілкул (8%), Сергій Льовочкін (8%).

коментарів: 2
  1. А для простого смертного один прогул і це вже привід для звільнення з роботи. А тут можна роками не з”являтись на робочому місці і все добре…

  2. Яке бидло вибрали -таке і маємо ,самі винні ,іхто нам іх не нав’язав.Замовний рейтинг Тимошенко зашкалює ,лохи купуються на обіцянки дешевого газу і високих зарплат ,яке Юля ім обіцяє .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Січня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі