<

У селі Суходоли відбулась першість району з баскетболу

17:55 | 11.02.2016 / Новини /
5

У середу, 10-го лютого у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли відбулась першість району з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів за програмою ХІV Спартакіади школярів Володимир-Волинського району. Команди грали в двох групах за вихід у фінальну частину змагань.

У грі  за третє місце зустрілися команди  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче  та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Галинівка, де впевнено перемогли галинівські юнаки з рахунком 24:4.

Цікавим видався поєдинок за перше місце між командою – господарем майданчику та командою з Устилуга, де перші два періоди вигравали устилузькі юнаки і тільки в останньому періоді суходільські школярі змогли довести гру до нічиєї. В овертаймі  обидві команди намагались вирвати перемогу, але удача була на стороні більш досвідчених – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли, які і стали переможцями.