<

У Пекіні українські паралімпійці здобули вже сім нагород

07:17 | 6.03.2022 / Новини / , /
110

Українські спортсмени у перший день зимових Паралімпійських Ігор у Пекіні завоювали 7 медалей.

Усі нагороди були здобуті в різних класах біатлонних спринтерських гонок. Про це повідомляє Верховна Рада України на своїй сторінці в телеграмі.

У перший день турніру доробок України склав: три золотих медалі, три срібних і одну бронзову.

Золото у спринті здобув українець Григорій Вовчинський (біатлон, клас стоячи), також нагороди найвищого гатунку в активі Віталія Лук’яненка (клас В3) і Оксани Шишкової (клас В2). Срібло здобули Тарас Радь (біатлон, спринт, клас сидячи), Олександр Казік (клас В1) та Людмила Ляшенко (біатлон, спринт, клас сидячи).

Кожен із наших чемпіонів та призерів присвятив свою перемогу рідній країні, ЗСУ, тероборонам, усім людям, які стоять за Україну.

Всього за перший день змагань Паралімпіади-2022 взяли участь 20 спортсменів збірної та 7 гайдів.