<

У Німеччині видали актуальний путівник по Україні

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:19 | 24.03.2019 / Новини / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Німецьке видавництво Reise Know-How випустило путівник по Україні, перше подібне актуальне видання у ФРН, призначене як для туристів, так і для широкого кола людей, які цікавляться Україною.

З автором 732-сторінкового путівника Петером Коллером кореспондент Укрінформу познайомилася на Лейпцизькій книжковій виставці-ярмарку, де представлена ​​книжка, – передає Укрінформ.

«Це зовсім новий путівник по Україні, що тільки цього тижня вийшов друком», – повідомив Коллер.

За його словами, почав він готувати матеріал для книжки ще 8 років тому, до видання вона планувалася в 2014 році.

«Але відбувся Майдан, анексія Криму, війна на Донбасі. Тому сталася затримка – я мав багато дописати і переписати», – говорить автор, називаючи свою працю «трохи альтернативною», але «дуже проукраїнською».

Він вважає, що путівник буде корисний німецьким туристам, які мають намір вирушити в Україну, але також просто як популярне читання в світлі масованої російської пропаганди, яку можна спостерігати в Німеччині.

Так, у виданні є розділ про Мінські домовленості. Коллер присвячує кілька сторінок спростуванню широко поширених тверджень кремлівської пропаганди, зокрема, про «українську хунту», про «заборону» користування російською мовою, про те, що «Крим завжди був частиною Росії» та інші.

Криму присвячений цілий розділ «Заборонений півострів». У ньому наголошується, що поїздки без дозволу офіційного Києва в регіон здійснювати не варто. «Російська пропаганда вам скаже, що можна поїхати через новий Керченський міст. Я ж ясно написав, що це нелегально», – каже Коллер.

Автор путівника визнається, що Україна і її люди йому дуже подобаються, він любить бувати в країні, у нього чимало українських друзів, з якими підтримує контакти вже 25 років, вивчив українську мову. Вперше він відвідав Україну в 1992 році, останній раз – в грудні 2018 року.

У багатьох містах, про які пише, Коллер побував особисто.

Путівник видано накладом 4 тисячі примірників. Купити його в книжкових магазинах по всій ФРН можна буде вже з понеділка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Листопада, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі