<

У Луцьку виявили фальсифікатний алкоголь та тютюн на майже мільйон гривень

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:49 | 24.02.2020 / Новини / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

21-го лютого волинські фіскали провели п’ять оглядів у лучанина, який займався збутом алкогольних та тютюнових виробів. Під час перевірки вилучено контрафактні цигарки й елітний алкоголь на суму близько 1 мільйон гривень.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.

У ході оглядів магазину, обійстя, гаражних приміщень та автомобіля лучанина виявлено та вилучено із незаконного обігу понад 10 000 пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка, більш ніж 1000 літрів фальсифікованої алкогольної продукції елітних торгових марок, майже 100 000 грн, здобутих громадянином у ході незаконної діяльності.

Вилучили правоохоронці й автомобіль, яким транспортували контрафактну продукцію.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 1 млн грн та питання про призначення експертиз.

Перевірки проводились в межах розслідування кримінального провадження про незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів і виготовлення та використання підроблених марок акцизного податку (кримінальні правопорушення, передбачені ст. 199 та ст. 204 КК України).

Триває досудове розслідування, вживаються заходи задля притягнення осіб, причетних до незаконного промислу, до передбаченої законом відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі