<

У Кабміні пояснили, на що витратять $40 мільярдів допомоги від США

03:35 | 22.05.2022 / Новини / , , , /
Перегляди
218
/ Коментарі відсутні

21-го травня, президент США Джо Байден підписав законопроєкт про виділення $40 млрд Україні. Перед тим 19-го травня пакет надзвичайної військової та гуманітарної допомоги нашій державі було схвалено більшістю голосів у Сенаті.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформації розповіли, на що саме підуть гроші, – повідомляє УНІАН.

Так, $6 млрд виділено на зброю, розвідувальну підтримку, підготовку та іншу допомогу щодо безпеки Збройним силам України, $8,7 млрд – на заповнення запасів зброї, яку було передано Україні, 3,9 млрд – на фінансування операцій Європейського командування, зокрема розвідувальну підтримку, 11 млрд – на зброю, військове та захисне обладнання і спорядження, яке США зможе надсилати Україні прискореними темпами – без додаткового погодження з Конгресом, 13,8 млрд було схвалено для Держдепартаменту, основна частина цих коштів піде до Фонду економічної підтримки, щоб допомогти українському уряду продовжувати свою роботу, 4,4 млрд скерують на постачання продовольства Україні та іншим країнам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Червня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі