ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Вівторок, 26 вересня 2017, 03:07

У дитячому санаторії “Згорани” виявили порушень на понад 2 мільйони гривень

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:48 | 23.10.2015 / Рубрика: Новини / Прокоментуй!
0

Планова ревізія фінансово-господарської діяльності Волинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Згорани» виявила низку порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 1,026 мільйона гривень та нецільового використання бюджетних коштів на 1,113 мільйона гривень.

Про це йдеться в повідомленні Держфінінспекції у Волинській області.

Зокрема, при проведенні ремонту в адміністративному приміщенні та приміщенні старої школи санаторію, а також при будівництві амфітеатру, які за своєю сукупністю та об’ємом відносяться до капітального ремонту та капітального будівництва, використано асигнування по поточних видатках, що й призвело до нецільового використання бюджетних коштів на понад мільйон гривень.

Також під час ревізії з’ясували, що у 2012 році провели оздоровлення 41 дитини на підставі путівок, виданих лікувальним закладом, в якому діти не перебували на диспансерному обліку, та в лікувальному закладі відсутня будь-яка інформація про цих дітей. Як наслідок, на оздоровлення вказаних дітей зайво використано коштів обласного бюджету на загальну суму 0,4 мільйона гривень.

Серед виявлених порушень – зайве списання медикаментів, яке спричинене внаслідок завищення термінів перебування дітей в санаторії в 773 випадках у загальній сумі 0,3 мільйона гривень; незаконні видатки на заробітну плату з нарахуваннями до страхових фондів на загальну суму 0,2 мільйона гривень, інші втрати – 0,1 мільйона гривень.

За допущені порушення на головного лікаря склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 164-12 КУпАП, вісім посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП на загальну суму 1,6 тисячі гривень.

Керівникові установи надіслали вимоги про усунення виявлених порушень, до установи застосували заходи впливу за порушення бюджетного законодавства.

Матеріали ревізії передали до УПЗСЕ УМВС України у Волинській області та про її результати проінформували прокуратуру Волинської області.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"