<

У Австрії чоловіку ампутували не ту ногу: хірурга оштрафували

09:46 | 6.12.2021 / Новини / , /
Перегляди
430
/ коментарів 5

Австрійського хірурга оштрафували за те, що він ампутував 83-річному пацієнту не ту ногу. Таке рішення ухвалив суд, а сам інцидент відбувся весною цього року.

Літньому пацієнту ампутували праву ногу замість лівої, і цю помилку з’ясували тільки два дні по тому, повідомляє BBC Україна.

Суд визнав 43-річну лікарку винною у грубій халатності та оштрафував її на 2700 євро. Вдові пацієнта, який помер перш ніж позов дійшов до суду, також виплатять компенсацію у розмірі 5 тисяч євро.

Пацієнт відвідав клініку в австрійському місті Фрайштадт в травні цього року, коли йому мали ампутувати ліву ногу. Однак лікарка з якоїсь причинити позначила праву ногу та успішно провела операцію.

Помилку виявили під час зміни перев’язки, коли пацієнту сказали, що йому також доведеться ампутувати іншу ногу.

У той час у лікарні сказали, що інцидент трапився “у результаті низки нещасливих обставин”. Директор закладу публічно вибачився під час пресконференції.

На суді хірург заявила, що в операційній були проблеми з організацією роботи. Коли її запитали, чому вона позначила для ампутації праву ногу, а не ліву, вона відповіла: “Я просто не знаю”.

Після інциденту лікарку перевели працювати в іншу клініку, а сплату половини її штрафу призупинили.

коментарів: 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Січня, Четвер
26 Січня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі