<

У 2022 році зростуть зарплати чиновників

08:20 | 1.01.2022 / Новини / , /
Перегляди
474
/ Коментарі відсутні

Посадові оклади українських чиновників у 2022 році збираються підвищити на 9%.

Про це стало відомо з проєкту постанови Кабміну щодо оплати праці працівників державних органів, пише 24 канал.

З 1 січня 2022 року в Україні зросте розмір прожиткового мінімуму. Оскільки розмір зарплати чиновників прив’язаний до нього, то відповідно їхній оклад теж зросте. Нагадаємо, що мінімальний оклад чиновників повинен становити не менше, ніж два прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 січня 2022 року він становитиме 2 481 гривню).

Мінімальний посадовий оклад зросте на 9,3% (нині він становить – 4 540 гривень).

Спеціаліст державного органу буде отримувати не менше 4 962 гривень на місяць.

Йдеться про так званий «голий» оклад, без доплат і надбавок, тому він може бути нижчим за мінімальну зарплату (6,5 тисячі гривень). З якого числа відбудеться підвищення наразі не уточнюється.

Керівники центральних держорганів з січня 2022 року отримуватимуть 41 300 гривень, зарплата зросте на 9,3%. Підвищення зарплати також стосується керівників апарату Верховної ради, Секретаріату Кабміну, Офісу президента, апарату РНБО, ЦВК, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генпрокурора.

Керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом будуть отримувати 36 700 гривень, для них зарплата зросте на 9,2%.

Відповідний проєкт постанови Кабінету міністрів розміщено на сайті Федерації профспілок України (ФПУ). Документ розробила Національна агенція з питань держслужби.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
5 Грудня, Понеділок
4 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі